standard gsm Opinie




1.2 - poziom obsługi



1.1 - jakość usług / cena



1.1 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 44
Piotr
link | zgłoś
2015-08-20
*.145.59.*
Opia jak najbardziej NEGATYWNA sklep ten to oszuści zero telefonu i zero kasy.
Brak
Pobrali pieniądze i telefonu nie zobaczyłem nigdyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jarek
link | zgłoś
2015-04-21
*.77.229.*
Taki standard chyba mają w Hong Kongu,bo firma tam jest zarejestrowana. Przed zakupem, czytacie w regulaminie,że zapłacicie cło i podatek VAT i to jest OK. Ale podana jest tylko jedna kwota ,oraz informacja,że to już wszystkie koszty. Dopada was zdziwienie,gdy po zapłaceniu tej kwoty, otrzymujecie p [rozwiń/zwiń]
brak
wszystkie możliwePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jerzya
link | zgłoś
2015-04-11
*.160.227.*
Nie tylko nie polecam lecz przestrzegam.Czas oczekiuwania na zaplacone 2 telefony Nokia/ z klapka/ -2 miesiące. Zamiast dwóch telefonów , otrzymałem jeden, nie nadajacy sie do uzytku. Po prostu złom , na dodatek używany. Zwrot pieniedzy za niedostarczony telefon otrzymałem po okolo czterech tygodnia [rozwiń/zwiń]
strata czasu i pieniedzy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ADAM
link | zgłoś
2015-01-06
*.221.130.*
skandaliczna firma która realizauje zamówienia w ciągu 6-8 tygodni a słyszałem ze inawet kilku miesiecy; jest wiele WIELKICH NEGATYWÓW na temat tej formy; ja owszem otrzymałem kupiony telefon po 7 tygodiach od zakupu!!! co to za STANDARD??
jak zorientowałęm się 3 dniu po zakupie że okres oczkiwani [rozwiń/zwiń]

jak wyżejPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt